MÖBLER / Bord / Skrivbord 10771300
nr 1077 1300
Skrivbord
1960-tal, längd: 190 cm, djup: 80 cm, höjd: 76 cm
Kondition: bruksslitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 december 2016
kl 20:06:40
19/12 20:01:40